Teslimat - Kargo Politikası

TESLİMAT KOŞULLARI

astronklima.com, sitesinden alışveriş yapan siz kredi kartı sahiplerinin güvenliğini ön planda tutmakta ve siparişinizi verdiğiniz andan itibaren ödeme/fatura bilgilerinin kontrolünü gerçekleştirmektedir. Bu yüzden, siparişinizin tedarik ve teslimat aşamasına gelebilmesi için öncelikle siparişinizin ödeme/fatura bilgilerinin doğruluğunun onaylanması ve onaylandığına dair e-postanın size yollanması gereklidir. Sipariş onayının sağlıklı olarak alınması halinde, siparişler kargoya teslim edildikten sonra İstanbul içine en geç 2 iş günü, İstanbul dışına en geç 4 iş günü içinde ulaştırılacaktır.

astronklima.com siparişinizi mümkün olan en kısa zamanda elinize ulaştırmayı hedefler. Gün içerisinde verdiğiniz siparişler en geç 1 iş günü içerisinde kargoya verilir. astronklima.com yukarıda yazılanlar ışığında en çok 4 iş günü içerisinde siparişinizin elinize ulaşmasını amaçlar.

Verdiğiniz siparişlerde stoklarımızda nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir. Size ulaşabilmemiz için lütfen kişisel bilgilerinizi eksiksiz doldurunuz.

Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız. Hatta varsa adresinizin tarif bilgilerini de bu bölüme yazabilirsiniz. (Örnek: Muhtarlığın yanından girince ikinci sokak vs.)

Teslimat adresinde bulunmadığınız takdirde Kargo firmamız kapınıza “ziyaret notu" bırakacaktır. Ve bu durumda ziyaret notunda belirtilen şubeden kargonuzu 3 gün içerisinde teslim almak zorundasınız.